Oferta


Sieci wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci gazowe


  • Instalacja wentylacji bytowej, technologicznej i pożarowej
  • Sieci wodociągowe, Stacje Uzdatniania Wody, Pompownie I i II stopnia
  • Sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przepompownie ścieków, tłocznie ścieków
  • Sieci gazowe niskiego, średniego i średniego podwyższonego ciśnienia
  • Operaty wodno prawne
  • Projekty organizacji ruchu
  • Kosztorysy
  • Wszelkie wymagane opinie, uzgodnienia i pozwolenia.

Jeśli masz pytania, lub wątpliwości – zadzwoń, chętnie pomożemy!


Biuro Projektów Instalacyjnych Michał Kassner specjalizuje się w kompleksowym przygotowywaniu projektów kanalizacji sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Wykonujemy projekty sieci gazowych niskiego, średniego oraz średniego podwyższonego ciśnienia. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia budowlane. Nasze usługi kierujemy m.in. do inżynierów sanitarnych, inżynierów budownictwa, architektów, inżynierów specjalizujących się w budowie dróg i mostów, elektryków, a także inżynierów ochrony środowiska.

Instalacje sanitarne Poznań - profesjonalizm i terminowość

Instalacje sanitarne w mieście Poznań wykonane przez nasze biuro są każdorazowo dostosowywane m.in. do typu budynku, jego wielkości i liczby osób. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów do każdego typu budynków w obrębie budownictwa infrastrukturalnego i kubaturowego. Dokumentacja projektowa obejmuje zarówno przyłącza zewnętrzne, jak i instalacje wewnętrzne, do których zaliczamy kanalizację, centralne ogrzewanie oraz instalację wody ciepłej i zimnej.

Instalacje sanitarne Wielkopolska - dodatkowe informacje

Projekt sieci kanalizacyjnej w mieście Poznań obejmuje skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji i wystąpienie do odpowiednich instytucji o informacje dotyczące warunków technicznych. Ponadto projekt zawiera obliczenia hydrauliczne, a także miejsca służące do wyprowadzenia ścieków. Uwzględnia rodzaj przykanalika, a dokładniej jego średnicę, typy przyborów sanitarnych oraz samą trasę przykanalika.

Projekt sieci deszczowej Poznań - z czego się składa?

Projekty dotyczące sieci deszczowej uwzględniają konstrukcję budynku oraz jego otoczenie. Oprócz tego mogą zawierać takie elementy jak wielkość dachu, wysokość budynku i inne kluczowe czynniki. Biuro Projektów Instalacyjnych Michał Kassner wykonuje profesjonalne projekty sieci deszczowej dla wszystkich budynków, bez względu na ich typ i przeznaczenie. Specjalizujemy się również w projektach odwadniania terenów znajdujących się np. wokół budynków mieszkalnych.

Projekt instalacji gazowej Poznań - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wykonujemy profesjonalny projekt sieci gazowej w mieście Poznań, który jest w pełni zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Nasze projekty zawierają m.in. szczegółowe obliczenia zapotrzebowania na gaz wszystkich odbiorników, które znajdują się w budynku. Co istotne, obliczenia są zgodne z warunkami technicznymi. Cała instalacja gazowa jest szczegółowo rozrysowana. Wspomniane obliczenia zawierają wszelkie poprawki uwzględniające stratę ciśnienia gazu. Zajmujemy się wszystkimi wymaganymi pozwoleniami, opiniami i uzgodnieniami.

Kompleksowy projekt instalacji wentylacyjnej Poznań

Projekt instalacji wentylacyjnej zawsze uwzględnia specyfikację konkretnego budynku, jego typ, wielkość, przeznaczenie, średnią liczbę osób, która w nim przebywa oraz inne ważne czynniki. Biuro Projektów Instalacyjnych Michał Kassner oferuje wykonanie kompleksowych projektów wentylacyjnych, biorąc pod uwagę ilość zanieczyszczeń, które dostają się do budynku.

Co zawiera projekt instalacji wentylacyjnej w mieście Poznań? Przede wszystkim wytyczne dotyczące minimalnej ilości powietrza, która musi być nawiewana do konkretnego pomieszczenia. W dokumentacji znajdują się także obliczenia dotyczące maksymalnej ilości ciepła, wilgotności w odniesieniu do każdego pomieszczenia oraz pozostałe wytyczne związane ze strumieniem powietrza. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, deszczowych, gazowych lub wentylacyjnych, zachęcamy do kontaktu.

Zobacz też

O jakości świadczonych przez nas usług niech świadczy fakt, że zdecydowana większość klientów którzy, postanowili skorzystać z naszych usług, decyduje się na stałą współpracę!